אביזרים אורטופדיים – כל היתרונות

רבים מאיתנו סובלים היום מבעיות אורטופדיות שונות, כתוצאה מהמסע שאנחנו עוברים – מסע שקוראים לו חיים. לפעמים גם נולדים עם בעיות כאלה, ואז הטיפול צריך להיעשות כמה שיותר מוקדם, ולפעמים נחשפים לבעיות אורטופדיות במהלך החיים, בגלל הרבה מאוד סיבות. היתרון הגדול של חיים בעידן המתקדם בו אנו נמצאים, מאפשר למי שסובל מבעיה אורטופדית כזו או אחרת להשתמש באביזרים אורטופדיים שונים, אשר אם מותאמים לו כמו שצריך במכון אורטופדי מוכר – משפרים את חייו לאין שיעור.

אז אלו אביזרים אורטופדיים ועזרים אורטופדיים קיימים היום בשוק ומהם היתרונות שהם מביאים איתם? על שאלות אלה ועל עוד הרבה אחרות – תמצאו כאן את כל התשובות.

  • מדרסים אורטופדיים – מדרכים ומצעים לכף הרגל, אשר המטרה שלהם היא לאפשר פיזור שווה של משקל הגוף על כל חלקי כף הרגל ולא רק על חלק מסוים, וכך לשפר את היציבה ולאפשר שמירה טובה יותר על כפות הרגליים. מדרסים הם אביזרים אורטופדיים שמאוד כדאי לקנות בהתאמה אישית, על מנת שניתן יהיה להשיג את המטרה לשמה נועדו. מדרסים שנקנים ללא התאמה מדויקת לרגלו של המשתמש, יכול מאוד להיות שלא יצליחו להביא לחלוקה שווה של המשקל על פני כל שטח כף הרגל.
  • חגורות גב – חגורות שמטרתן לספק תמיכה לגב ולסייע בהתמודדות עם כאבי גב. מדובר במוצר מדף שניתן לרכוש בחנויות המשווקות אביזרים אורטופדיים, בהתאם למידות הגוף ולמידת הכאבים.
  • גרביים אלסטיות – גרביים שתפקידן לספק תמיכה לשוקיים, במטרה למנוע לחץ מאסיבי עליהן כמו גם את תופעת הדליות הרגליים. הלחץ מביא לכך שהדם יזרום כמו שצריך בעורקים ובוורידים, ומסייע במניעת התנפחות וכאבים.
  • מגנים שונים – אביזרים אורטופדיים מבוקשים הם מגנים לאזורי גוף שונים, כמו מגנים לשורש כף היד, מגנים לקרסוליים, מגנים למרפקים ולכתפיים ועוד. מגנים אלה מומלצים מאוד לשימוש לאחר פגיעה באזורים אלה של הגוף, על מנת לאפשר החלמה מהירה שלהם ומניעה של פגיעות נוספות.
  • חגורות בטן – חגורות המתאימות לשימוש לאחר ניתוח בקע טבורי ולאחר לידה. החגורות מספקות תמיכה מלאה לבטן הרפויה, ומאפשרות חזרה מהירה ונכונה יותר לשגרה.

מלבד אביזרים אלה יש אבירים אורטופדיים נוספים שיכולים מאוד לסייע בפתרון בעיות אורטופדיות שונות או לפחות בהקלה על כאבים. לכן, אם אתם סובלים מכאבי גב, ברכיים או כפות רגליים, או אם אתם מעוניינים לזרז החלמה מפגיעה במפרקים השונים, בצוואר, בעמוד השדרה, ברגליים ובכתפיים, כדאי מאוד  לגשת ולהתייעץ עם אורטופד. אם האורטופד ימליץ על שימוש באביזרים אורטופדיים, כדאי מאוד לגשת אל מכון אורטופדי מוכר, ושם לרכוש את האביזרים בהתאם להמלצת הרופא ובעל המכון האורטופדי כאחד. אין ספק, שרכישה נכונה של אביזרים תקל מאוד על המצב. רק בריאות!

מאמר זה נכתב עבורכם בחסות המכון אשד אורטופדיה