דני רון תגובות

דני רון תגובות  – הומאופת קלאסי

אני לא מאמין גדול בהומאופתיה. חשבתי תמיד שזה סוג של עבודה בעיניים. כל זה השתנה כשהכרתי את דני רון בקליניקה שלו במרכז אדיב לפני שנה וחצי. אני, רעייתי ובני ישבנו כחצי שעה עד שדני רון קיבל אותנו. בהמתנה עוד התעצבנתי ואף רטנתי באוזניה של אשתי שהנה זה לא זה ,זה סתם, הוא עושה צחוק ושלל משפטי גברים ידועים (במיוחד שאנחנו מאבדים את הסבלנות).
הבן שלנו סבל מדלקות קשות, חוזרות ונשנות באוזניים, ניסינו מגוון טיפולים, תרופות, חדרי מיון ושלל סוגי אנטיביוטיקה שלא פתרו את הבעיה ואז הגיע דני.
במשך שעתיים וחצי ועל רבע כוס קפה, אבחן דני בעזרת שלל שאלות לגבי התינוק שלנו, במטרה להבין בדיוק מה הבעיה העומדת לפניו. דני השתמש במגוון כלי העבודה שעמדו לרשותו: ספרים, מחשב וכמובן ניסיון אישי. לבסוף דני איתר את הבעיה ואף רקח תרופה הומאופתית עבורנו. ממש הומאופת קלאסי אמיתי. גם כשסיימנו, עדיין לא האמנתי שמשהו מכל ההבטחות שלו באמת יתקיים ושמרתי על גישה סקפטית.

הומאופתיה קלאסית אמיתית

“חכה, חכה אתה עוד תבקש סליחה ומחילה מדני”. סיננה לעברי רעייתי בזמן שהגענו לבית המרקחת לרקוח את התרופה לתינוק שלנו. בתוך שעה קלה יצאנו עם תרופה שהיא עשויה ממאות כדורים הומאופטיים קטנים בעלי מתיקות.
ואז זה הגיע, לאחר שבוע של שימוש בתרופה הטבעית החל שינוי משמעותי ביותר: הדלקות נעלמו, החיוך חזר ואפילו רופאת המשפחה הסתכלה כלא מאמינה באוזני הילד. כמובן שלא רק שביקשתי סליחה ומחילה מדני רון ההומאופת, אלא המשכתי להיות מטופל שלו בכל בעיה רפואית שצצה וכמובן שהמלצתי לכל חבריי ומשפחתי!

תודה רבה לך דני רון דושן
מאיתנו,
משפחת אשכנזי